Péče o tetování

 •    
  Hydratace

  Důležité je prvních 14 dní tetování několikrát denně mazat hojivou mastí, kterou obdržíte na radu tetovacího specialisty. Tetování je potřeba hydratovat každý den.

 •    
  Strupy

  Za žádnou cenu je nestrhávejte! Na tetování se zkraje mohou tvořit pupínky, nestrhávejte je, zahojí se. V případě, že byste si pupínek nechtěně strhli, navštivte opět nás a tetování Vám zdarma upravíme.

 •    
  Vyvarujte se slunečnímu záření a vodě

  V prvních dnech se vyvarujte přímému slunci, soláriu či bazénům. Tetování je přímý zásah do hloubky Vaší pokožky. Sluneční záření či chlorovaná voda by mohla vést ke vzniku hnisavých puchýřků a infekce. To by mělo za následek kompletní znehodnocení tetování.

 •    
  Vyhýbejte se dlouhému máčení tetování

  Místo, kde máte tetování, sprchujte pouze chvíli a jen vlažnou vodou. Nekoupejte se po dobu tří týdnů ve vaně, ale sprchujte se. Voda má neblahý vliv na čerstvé tetování. Může dojít k jeho znehodnocení. Až bude tetování zcela zahojené, je možné si opět dopřát horkou vanu.

 •    
  Po třech týdnech léčby nás v případě potřeby opět navštivte

  Než-li se tetování zcela zahojí, potrvá vám 3 týdny péče o jeho krásu. Také byste měl/a po uplynutí těchto tří týdnu navštívit náš salon, aby jsme Vám zkontrolovali, zda je tetování správně zahojené. Pokud je již tetování zcela zahojené, péče o něj nevyžaduje již tolik intenzity. Postačí jej pouze párkrát do měsíce hydratovat krémem