O nás

LiveAge Opava, Solná 35/13, 746 01 Opava studioop@liveage.cz
Jakub: +420 737 095 109
Jakub

Jakub

Tatér
Ahoj, jmenuji se Jakub Dihel, přátelé mi říkají Kubis a pocházím z Dolního Benešova Zábřehu u Opavy. Tetování se věnuji zhruba 8 let a aktivně tetuji 5. Mezi mé záliby patří box, filmy, rodina a samoz... číst dále Ahoj, jmenuji se Jakub Dihel, přátelé mi říkají Kubis a pocházím z Dolního Benešova Zábřehu u Opavy. Tetování se věnuji zhruba 8 let a aktivně tetuji 5. Mezi mé záliby patří box, filmy, rodina a samozřejmě tetování. Jelikož se považuji za filmového a hlavně hororového maniaka, odráží se to i v mé tvorbě - tetování. Mám rád film, horor, komiks, realistiku, Black And White i Color. Samozřejmě se považuji za všestranného tatéra, který se nebrání i jemnějším záležitostem. Budu se těšit na vaše nápady a přání, kterým společně vtiskneme osobitost.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Opava